.

FİRMA PROFİLİ

.

SARILAR OTOMOTİV; Ağır vasıta araçların fren pabuçlarının üretim ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Firmamız" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

.

Üretim Halkımızın İçinde;

MAN fren pabuçları, Mercedes Benz fren pabuçları, Volvo fren pabuçları, Ford fren pabuçları, BPV fren pabuçları, Fatih fren pabuçları ile diğer fren ekipmanları yer almaktadır.

Ürünlerimiz;

Ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de pazarlanmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyon ; Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon ; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.